cup.cirus.cz

Výsledky CiruS CUPu

Předchozí ročníky:

| 2016 | 2017 |

Ročník 2018:

Jednotlivé závody

Parketové předjaří
Andělské peklo
Sojovické zatáčky

Hlavní kategorie

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Sojovické zatáčky MŠ Kosmonosy Holohlavská rally Brandejská desítka Σ  
| 1 2 MARTAN Pavel 33 31 25 - - - 89  
| 2 1 VACEK Josef 29 29 29 - - - 87  
| 3 4 KUNÍK Stanislav 26 27 31 - - - 84  
| 4 10 MARTAN Šimon 31 21 24 - - - 76  
| 5 6 MÁCA Richard 25 24 26 - - - 75  
| 6 8 HORÁČEK Filip 24 20 23 - - - 67  
| 7 34 HAVRÁNEK Michal 22 23 22 - - - 67  
| 8 3 KESSL Jiří - 33 33 - - - 66  
| 9 9 BARTOŠ Pepa 23 15 21 - - - 59  
| 10 13 KRAUTSCHNEIDER Patrik 20 16 19 - - - 55  
| 11 7 KESSL Jakub - 26 27 - - - 53  
| 12 30 GAJDOŠÍK Martin 21 14 18 - - - 53  
| 13 5 ZÍTKO Patrik 27 25 - - - - 52  
| 14 33 MAŠEK Roman 18 11 17 - - - 46  
| 15 12 MARTAN Štěpán 19 12 14 - - - 45  
| 16 36 TANCIBUDEK Ondřej - 22 20 - - - 42  
| 17 35 HAVRÁNEK Matyáš 17 10 15 - - - 42  
| 18 37 HONČL Honza - 19 - - - - 19  
| 19 31 ZITOVÁ Kristýna - 18 - - - - 18  
| 20 32 KESSLOVÁ Klárka - 17 - - - - 17  
| 21 39 MAŠKOVÁ Monika - - 16 - - - 16  
| 22 38 HONČL Aleš - 13 - - - - 13  

DĚTI

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Sojovické zatáčky MŠ Kosmonosy Holohlavská rally Brandejská desítka Σ  
| 1 10 MARTAN Šimon 10 9 9 - - - 28  
| 2 9 BARTOŠ Pepa 9 6 8 - - - 23  
| 3 13 KRAUTSCHNEIDER Patrik 8 7 7 - - - 22  
| 4 7 KESSL Jakub - 10 10 - - - 20  
| 5 12 MARTAN Štěpán 7 4 5 - - - 16  
| 6 35 HAVRÁNEK Matyáš 6 3 6 - - - 15  
| 7 32 KESSLOVÁ Klárka - 8 - - - - 8  
| 8 38 HONČL Aleš - 5 - - - - 5  

DOSPĚLÍ

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Sojovické zatáčky MŠ Kosmonosy Holohlavská rally Brandejská desítka Σ  
| 1 2 MARTAN Pavel 10 9 6 - - - 25  
| 2 1 VACEK Josef 9 8 8 - - - 25  
| 3 4 KUNÍK Stanislav 7 7 9 - - - 23  
| 4 3 KESSL Jiří - 10 10 - - - 20  
| 5 6 MÁCA Richard 6 5 7 - - - 18  
| 6 5 ZÍTKO Patrik 8 6 - - - - 14  
| 7 8 HORÁČEK Filip 5 2 5 - - - 12  
| 8 34 HAVRÁNEK Michal 4 4 4 - - - 12  
| 9 30 GAJDOŠÍK Martin 3 1 2 - - - 6  
| 10 36 TANCIBUDEK Ondřej - 3 3 - - - 6  
| 11 33 MAŠEK Roman 2 0 1 - - - 3  
| 12 37 HONČL Honza - 1 - - - - 1  
| 13 31 ZITOVÁ Kristýna - 0 - - - - 0  
| 14 39 MAŠKOVÁ Monika - - 0 - - - 0  

2WD

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Sojovické zatáčky MŠ Kosmonosy Holohlavská rally Brandejská desítka Σ  
| 1 13 KRAUTSCHNEIDER Patrik - - - 30  

Rodinné týmy

    Tým Parketové předjaří Andělské peklo Sojovické zatáčky MŠ Kosmonosy Holohlavská rally Brandejská desítka Σ  
| 1 lanciamartini 18 14 16 - - - 48  
| 2 CiruS 18 15 9 - - - 42  
| 3 Uhlák 17 13 11 - - - 41  
| 4 Rudá Záře - 20 20 - - - 40  
| 5 Italové 10 7 10 - - - 27  
| 6 Hončlíci - 6 - - - - 6  

Pohár konstruktérů

    Tým Parketové předjaří Andělské peklo Sojovické zatáčky MŠ Kosmonosy Holohlavská rally Brandejská desítka Σ  
| 1 lanciamartini 52 47 50 - - - 149  
| 2 CiruS 58 46 43 - - - 147  
| 3 dRiFťáci 49 44 49 - - - 142  
| 4 Uhlák 52 43 39 - - - 134  
| 5 Rudá Záře - 59 60 - - - 119  
| 6 Pusik Martini Racing Team 39 33 37 - - - 109