cup.cirus.cz

MŠ Kosmonosy

HLAVNÍ KATEGORIE

    # Jezdec Celkový čas Na prvního
Na předchozího
Σ  
| 1 125 KNESPL Martin 00:34:06.039 -
-
0
| 2 3 KESSL Jiří 00:34:37.466 00:00:31.427
00:00:31.427
33
| 3 2 MARTAN Pavel 00:35:33.999 00:01:27.960
00:00:56.533
31
| 4 124 ŠUŠKA Martin 00:35:46.731 00:01:40.692
00:00:12.732
0
| 5 4 KUNÍK Stanislav 00:35:52.268 00:01:46.229
00:00:05.537
29
| 6 10 MARTAN Šimon 00:36:43.747 00:02:37.708
00:00:51.479
27
| 7 7 KESSL Jakub 00:36:56.018 00:02:49.979
00:00:12.271
26
| 8 123 ELSTNER Marek 00:37:12.895 00:03:06.856
00:00:16.877
0
| 9 121 ZEDNÍČEK Karel 00:39:26.623 00:05:20.584
00:02:13.728
0
| 10 122 OROLÍN Lukáš 00:39:48.235 00:05:42.196
00:00:21.612
0
| 11 36 TANCIBUDEK Ondřej 00:40:31.411 00:06:25.372
00:00:43.176
25
| 12 114 KNESPL Stanislav 00:41:15.013 00:07:08.974
00:00:43.602
0
| 13 8 HORÁČEK Filip 00:41:40.707 00:07:34.668
00:00:25.694
24
| 14 6 MÁCA Richard 00:43:23.514 00:09:17.475
00:01:42.807
23
| 15 32 KESSLOVÁ Klárka 00:45:13.934 00:11:07.895
00:01:50.420
22
| 16 37 HONČL Honza 00:45:34.810 00:11:28.771
00:00:20.876
21
| 17 39 MAŠKOVÁ Monika 00:46:36.713 00:12:30.674
00:01:01.903
20
| 18 111 POKORNÝ Tomáš 00:47:01.112 00:12:55.073
00:00:24.399
0
| 19 30 GAJDOŠÍK Martin 00:47:27.540 00:13:21.501
00:00:26.428
19
| 20 38 HONČL Aleš 00:50:11.270 00:16:05.231
00:02:43.730
18
| 21 12 MARTAN Štěpán 00:56:20.886 00:22:14.847
00:06:09.616
17
| 22 112 POKORNÝ Petr 01:02:30.366 00:28:24.327
00:06:09.480
0


DĚTI

    # Jezdec Celkový čas Na prvního
Na předchozího
Σ  
| 1 10 MARTAN Šimon 00:36:43.747 -
-
10
| 2 7 KESSL Jakub 00:36:56.018 00:00:12.271
00:00:12.271
9
| 3 122 OROLÍN Lukáš 00:39:48.235 00:03:04.488
00:02:52.217
0
| 4 32 KESSLOVÁ Klárka 00:45:13.934 00:08:30.187
00:05:25.699
8
| 5 38 HONČL Aleš 00:50:11.270 00:13:27.523
00:04:57.336
7
| 6 12 MARTAN Štěpán 00:56:20.886 00:19:37.139
00:06:09.616
6


DOSPĚLÍ

    # Jezdec Celkový čas Na prvního
Na předchozího
Σ  
| 1 125 KNESPL Martin 00:34:06.039 -
-
0
| 2 3 KESSL Jiří 00:34:37.466 00:00:31.427
00:00:31.427
10
| 3 2 MARTAN Pavel 00:35:33.999 00:01:27.960
00:00:56.533
9
| 4 124 ŠUŠKA Martin 00:35:46.731 00:01:40.692
00:00:12.732
0
| 5 4 KUNÍK Stanislav 00:35:52.268 00:01:46.229
00:00:05.537
8
| 6 123 ELSTNER Marek 00:37:12.895 00:03:06.856
00:01:20.627
0
| 7 121 ZEDNÍČEK Karel 00:39:26.623 00:05:20.584
00:02:13.728
0
| 8 36 TANCIBUDEK Ondřej 00:40:31.411 00:06:25.372
00:01:04.788
7
| 9 114 KNESPL Stanislav 00:41:15.013 00:07:08.974
00:00:43.602
0
| 10 8 HORÁČEK Filip 00:41:40.707 00:07:34.668
00:00:25.694
6
| 11 6 MÁCA Richard 00:43:23.514 00:09:17.475
00:01:42.807
5
| 12 37 HONČL Honza 00:45:34.810 00:11:28.771
00:02:11.296
4
| 13 39 MAŠKOVÁ Monika 00:46:36.713 00:12:30.674
00:01:01.903
3
| 14 30 GAJDOŠÍK Martin 00:47:27.540 00:13:21.501
00:00:50.827
2


2WD

    # Jezdec Celkový čas Na prvního
Na předchozího
Σ  
| 1 10 MARTAN Šimon 00:36:43.747 -
-
10


Rodinné týmy


 
  Tým Σ  
| 1 Rudá Záře 19  
| 2 Uhlák 15  
| 3 Hončlíci 11  
| 4 CiruS 10  


Pohár Konstruktérů


 
  Tým Σ  
| 1 Rudá Záře 59  
| 2 Uhlák 48  
| 3 dRiFťáci 47  
| 4 CiruS 27  


RZ 1 (Houpačková 1 - 300 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:02:12.131 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:02:12.131 -
-
| 2 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:02:13.862 00:00:01.731
00:00:01.731
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:02:13.862 00:00:01.731
00:00:01.731
| 3 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:02:14.192 00:00:02.061
00:00:00.330
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:02:14.192 00:00:02.061
00:00:00.330
| 4 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:02:16.064 00:00:03.933
00:00:01.872
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:02:16.064 00:00:03.933
00:00:01.872
| 5 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:18.158 00:00:06.027
00:00:02.094
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:18.158 00:00:06.027
00:00:02.094
| 6 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:02:21.318 00:00:09.187
00:00:03.160
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:02:21.318 00:00:09.187
00:00:03.160
| 7 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:02:22.982 00:00:10.851
00:00:01.664
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:02:22.982 00:00:10.851
00:00:01.664
| 8 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:24.755 00:00:12.624
00:00:01.773
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:24.755 00:00:12.624
00:00:01.773
| 9 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:02:27.204 00:00:15.073
00:00:02.449
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:02:27.204 00:00:15.073
00:00:02.449
| 10 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:02:28.595 00:00:16.464
00:00:01.391
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:02:28.595 00:00:16.464
00:00:01.391
| 11 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:02:30.063 00:00:17.932
00:00:01.468
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:02:30.063 00:00:17.932
00:00:01.468
| 12 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:02:36.420 00:00:24.289
00:00:06.357
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:02:36.420 00:00:24.289
00:00:06.357
| 13 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:02:36.809 00:00:24.678
00:00:00.389
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:02:36.809 00:00:24.678
00:00:00.389
| 14 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:02:44.381 00:00:32.250
00:00:07.572
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:02:44.381 00:00:32.250
00:00:07.572
| 15 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:51.888 00:00:39.757
00:00:07.507
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:51.888 00:00:39.757
00:00:07.507
| 16 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:02:52.622 00:00:40.491
00:00:00.734
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:02:52.622 00:00:40.491
00:00:00.734
| 17 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:02:56.997 00:00:44.866
00:00:04.375
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:02:56.997 00:00:44.866
00:00:04.375
| 18 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:03:03.990 00:00:51.859
00:00:06.993
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:03:03.990 00:00:51.859
00:00:06.993
| 19 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:03:06.149 00:00:54.018
00:00:02.159
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:03:06.149 00:00:54.018
00:00:02.159
| 20 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:03:13.768 00:01:01.637
00:00:07.619
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:03:13.768 00:01:01.637
00:00:07.619
| 21 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:03:25.700 00:01:13.569
00:00:11.932
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:03:25.700 00:01:13.569
00:00:11.932
| 22 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:04:35.985 00:02:23.854
00:01:10.285
VP | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:04:35.985 00:02:23.854
00:01:10.285



RZ 2 (Houpačková 2 - 300 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:02:22.478 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:04:34.609 -
-
| 2 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:28.265 00:00:05.787
00:00:05.787
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:46.423 00:00:11.814
00:00:11.814
| 3 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:02:30.882 00:00:08.404
00:00:02.617
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:04:46.946 00:00:12.337
00:00:00.523
| 4 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:02:33.743 00:00:11.265
00:00:02.861
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:04:47.935 00:00:13.326
00:00:00.989
| 5 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:02:34.224 00:00:11.746
00:00:00.481
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:04:52.351 00:00:17.742
00:00:04.416
| 6 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:02:38.489 00:00:16.011
00:00:04.265
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:04:55.542 00:00:20.933
00:00:03.191
| 7 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:02:42.173 00:00:19.695
00:00:03.684
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:05:06.724 00:00:32.115
00:00:11.182
| 8 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:02:43.742 00:00:21.264
00:00:01.569
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:05:06.928 00:00:32.319
00:00:00.204
| 9 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:02:45.435 00:00:22.957
00:00:01.693
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:05:14.030 00:00:39.421
00:00:07.102
| 10 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:02:46.350 00:00:23.872
00:00:00.915
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:05:14.198 00:00:39.589
00:00:00.168
| 11 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:02:46.994 00:00:24.516
00:00:00.644
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:05:23.159 00:00:48.550
00:00:08.961
| 12 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:02:49.555 00:00:27.077
00:00:02.561
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:05:25.286 00:00:50.677
00:00:02.127
| 13 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:02:55.128 00:00:32.650
00:00:05.573
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:05:25.975 00:00:51.366
00:00:00.689
| 14 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:02:55.223 00:00:32.745
00:00:00.095
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:05:39.509 00:01:04.900
00:00:13.534
| 15 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:03:08.077 00:00:45.599
00:00:12.854
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:06:00.699 00:01:26.090
00:00:21.190
| 16 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:03:16.232 00:00:53.754
00:00:08.155
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:06:08.150 00:01:33.541
00:00:07.451
| 17 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:16.262 00:00:53.784
00:00:00.030
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:06:20.222 00:01:45.613
00:00:12.072
| 18 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:03:17.327 00:00:54.849
00:00:01.065
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:06:23.476 00:01:48.867
00:00:03.254
| 19 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:03:23.585 00:01:01.107
00:00:06.258
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:06:37.353 00:02:02.744
00:00:13.877
| 20 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:03:42.022 00:01:19.544
00:00:18.437
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:06:48.081 00:02:13.472
00:00:10.728
| 21 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:03:51.084 00:01:28.606
00:00:09.062
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:07:17.545 00:02:42.936
00:00:29.464
| 22 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:03:51.845 00:01:29.367
00:00:00.761
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:08:18.007 00:03:43.398
00:01:00.462



RZ 3 (Pískoviště 1 - 500 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:08.467 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:07:49.357 -
-
| 2 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:03:13.059 00:00:04.592
00:00:04.592
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:07:54.890 00:00:05.533
00:00:05.533
| 3 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:03:14.748 00:00:06.281
00:00:01.689
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:08:00.994 00:00:11.637
00:00:06.104
| 4 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:03:19.858 00:00:11.391
00:00:05.110
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:08:06.804 00:00:17.447
00:00:05.810
| 5 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:03:22.434 00:00:13.967
00:00:02.576
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:08:14.785 00:00:25.428
00:00:07.981
| 6 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:28.773 00:00:20.306
00:00:06.339
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:08:28.878 00:00:39.521
00:00:14.093
| 7 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:03:30.075 00:00:21.608
00:00:01.302
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:08:35.701 00:00:46.344
00:00:06.823
| 8 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:03:33.336 00:00:24.869
00:00:03.261
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:08:36.799 00:00:47.442
00:00:01.098
| 9 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:03:34.948 00:00:26.481
00:00:01.612
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:08:48.978 00:00:59.621
00:00:12.179
| 10 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:03:42.295 00:00:33.828
00:00:07.347
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:09:07.581 00:01:18.224
00:00:18.603
| 11 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:03:51.148 00:00:42.681
00:00:08.853
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:09:09.031 00:01:19.674
00:00:01.450
| 12 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:03:51.424 00:00:42.957
00:00:00.276
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:09:14.583 00:01:25.226
00:00:05.552
| 13 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:03:54.833 00:00:46.366
00:00:03.409
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:09:29.399 00:01:40.042
00:00:14.816
| 14 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:00.247 00:00:51.780
00:00:05.414
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:09:30.657 00:01:41.300
00:00:01.258
| 15 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:04:03.424 00:00:54.957
00:00:03.177
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:10:08.397 00:02:19.040
00:00:37.740
| 16 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:04:22.586 00:01:14.119
00:00:19.162
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:10:46.062 00:02:56.705
00:00:37.665
| 17 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:04:42.160 00:01:33.693
00:00:19.574
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:11:02.872 00:03:13.515
00:00:16.810
| 18 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:04:42.650 00:01:34.183
00:00:00.490
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:11:19.513 00:03:30.156
00:00:16.641
| 19 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:04:54.565 00:01:46.098
00:00:11.915
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:11:31.675 00:03:42.318
00:00:12.162
| 20 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:05:30.976 00:02:22.509
00:00:36.411
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:11:42.646 00:03:53.289
00:00:10.971
| 21 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:05:33.930 00:02:25.463
00:00:02.954
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:12:51.475 00:05:02.118
00:01:08.829
| 22 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:06:09.983 00:03:01.516
00:00:36.053
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:14:27.990 00:06:38.633
00:01:36.515



RZ 4 (Pískoviště 2 - 500 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:03:09.919 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:10:59.276 -
-
| 2 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:13.048 00:00:03.129
00:00:03.129
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:11:07.938 00:00:08.662
00:00:08.662
| 3 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:03:15.909 00:00:05.990
00:00:02.861
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:11:19.379 00:00:20.103
00:00:11.441
| 4 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:03:17.767 00:00:07.848
00:00:01.858
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:11:22.713 00:00:23.437
00:00:03.334
| 5 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:03:18.385 00:00:08.466
00:00:00.618
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:11:32.552 00:00:33.276
00:00:09.839
| 6 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:27.103 00:00:17.184
00:00:08.718
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:12:01.807 00:01:02.531
00:00:29.255
| 7 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:03:31.447 00:00:21.528
00:00:04.344
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:12:02.804 00:01:03.528
00:00:00.997
| 8 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:03:32.929 00:00:23.010
00:00:01.482
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:12:13.730 00:01:14.454
00:00:10.926
| 9 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:03:35.023 00:00:25.104
00:00:02.094
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:12:32.985 00:01:33.709
00:00:19.255
| 10 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:03:36.931 00:00:27.012
00:00:01.908
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:12:44.054 00:01:44.778
00:00:11.069
| 11 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:03:44.007 00:00:34.088
00:00:07.076
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:12:53.915 00:01:54.639
00:00:09.861
| 12 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:03:46.334 00:00:36.415
00:00:02.327
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:13:00.846 00:02:01.570
00:00:06.931
| 13 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:03:46.641 00:00:36.722
00:00:00.307
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:13:11.689 00:02:12.413
00:00:10.843
| 14 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:03:57.106 00:00:47.187
00:00:10.465
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:13:17.298 00:02:18.022
00:00:05.609
| 15 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:04:01.324 00:00:51.405
00:00:04.218
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:14:19.302 00:03:20.026
00:01:02.004
| 16 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:10.905 00:01:00.986
00:00:09.581
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:15:04.196 00:04:04.920
00:00:44.894
| 17 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:04:24.642 00:01:14.723
00:00:13.737
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:15:10.704 00:04:11.428
00:00:06.508
| 18 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:04:24.851 00:01:14.932
00:00:00.209
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:15:46.222 00:04:46.946
00:00:35.518
| 19 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:04:26.709 00:01:16.790
00:00:01.858
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:15:56.526 00:04:57.250
00:00:10.304
| 20 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:04:37.047 00:01:27.128
00:00:10.338
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:16:19.693 00:05:20.417
00:00:23.167
| 21 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:05:37.176 00:02:27.257
00:01:00.129
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:18:28.651 00:07:29.375
00:02:08.958
| 22 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:05:54.229 00:02:44.310
00:00:17.053
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:20:22.219 00:09:22.943
00:01:53.568



RZ 5 (Prolejzačky 1 - 500 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:21.698 -
-
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:15:29.636 -
-
| 2 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:04:28.479 00:00:06.781
00:00:06.781
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:15:30.055 00:00:00.419
00:00:00.419
| 3 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:04:28.744 00:00:07.046
00:00:00.265
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:15:48.123 00:00:18.487
00:00:18.068
| 4 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:29.184 00:00:07.486
00:00:00.440
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:15:55.924 00:00:26.288
00:00:07.801
| 5 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:04:30.779 00:00:09.081
00:00:01.595
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:16:01.031 00:00:31.395
00:00:05.107
| 6 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:04:33.211 00:00:11.513
00:00:02.432
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:16:31.988 00:01:02.352
00:00:30.957
| 7 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:04:40.801 00:00:19.103
00:00:07.590
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:16:42.608 00:01:12.972
00:00:10.620
| 8 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:04:53.655 00:00:31.957
00:00:12.854
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:17:12.816 00:01:43.180
00:00:30.208
| 9 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:04:56.054 00:00:34.356
00:00:02.399
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:17:37.709 00:02:08.073
00:00:24.893
| 10 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:04:59.086 00:00:37.388
00:00:03.032
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:17:52.876 00:02:23.240
00:00:15.167
| 11 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:05:06.061 00:00:44.363
00:00:06.975
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:18:03.883 00:02:34.247
00:00:11.007
| 12 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:05:09.968 00:00:48.270
00:00:03.907
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:18:07.743 00:02:38.107
00:00:03.860
| 13 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:05:19.891 00:00:58.193
00:00:09.923
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:18:23.359 00:02:53.723
00:00:15.616
| 14 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:05:35.842 00:01:14.144
00:00:15.951
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:20:02.048 00:04:32.412
00:01:38.689
| 15 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:05:45.511 00:01:23.813
00:00:09.669
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:20:07.811 00:04:38.175
00:00:05.763
| 16 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:05:47.398 00:01:25.700
00:00:01.887
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:20:40.038 00:05:10.402
00:00:32.227
| 17 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:05:48.509 00:01:26.811
00:00:01.111
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:20:58.102 00:05:28.466
00:00:18.064
| 18 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:05:49.142 00:01:27.444
00:00:00.633
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:21:35.364 00:06:05.728
00:00:37.262
| 19 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:06:27.745 00:02:06.047
00:00:38.603
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:21:42.037 00:06:12.401
00:00:06.673
| 20 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:06:41.659 00:02:19.961
00:00:13.914
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:22:47.438 00:07:17.802
00:01:05.401
| 21 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:07:01.202 00:02:39.504
00:00:19.543
VP | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:26:00.166 00:10:30.530
00:03:12.728
| 22 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:07:31.515 00:03:09.817
00:00:30.313
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:27:03.878 00:11:34.242
00:01:03.712



RZ 6 (Prolejzačky 2 - 500 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:04:09.437 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:19:39.492 -
-
| 2 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:17.830 00:00:08.393
00:00:08.393
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:19:47.466 00:00:07.974
00:00:07.974
| 3 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:04:18.855 00:00:09.418
00:00:01.025
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:20:18.096 00:00:38.604
00:00:30.630
| 4 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:04:24.066 00:00:14.629
00:00:05.211
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:20:23.040 00:00:43.548
00:00:04.944
| 5 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:04:27.116 00:00:17.679
00:00:03.050
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:20:25.097 00:00:45.605
00:00:02.057
| 6 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:04:29.845 00:00:20.408
00:00:02.729
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:21:03.019 00:01:23.527
00:00:37.922
| 7 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:04:29.973 00:00:20.536
00:00:00.128
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:21:12.453 00:01:32.961
00:00:09.434
| 8 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:31.031 00:00:21.594
00:00:01.058
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:21:31.671 00:01:52.179
00:00:19.218
| 9 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:04:47.485 00:00:38.048
00:00:16.454
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:22:51.368 00:03:11.876
00:01:19.697
| 10 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:04:55.362 00:00:45.925
00:00:07.877
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:23:18.721 00:03:39.229
00:00:27.353
| 11 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:05:14.753 00:01:05.316
00:00:19.391
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:23:22.496 00:03:43.004
00:00:03.775
| 12 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:05:30.568 00:01:21.131
00:00:15.815
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:23:23.444 00:03:43.952
00:00:00.948
| 13 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:05:35.596 00:01:26.159
00:00:05.028
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:23:35.453 00:03:55.961
00:00:12.009
| 14 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:05:39.763 00:01:30.326
00:00:04.167
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:25:43.407 00:06:03.915
00:02:07.954
| 15 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:05:42.659 00:01:33.222
00:00:02.896
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:26:22.697 00:06:43.205
00:00:39.290
| 16 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:05:52.713 00:01:43.276
00:00:10.054
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:26:35.573 00:06:56.081
00:00:12.876
| 17 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:05:57.718 00:01:48.281
00:00:05.005
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:27:03.808 00:07:24.316
00:00:28.235
| 18 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:05:57.744 00:01:48.307
00:00:00.026
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:27:21.800 00:07:42.308
00:00:17.992
| 19 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:06:05.706 00:01:56.269
00:00:07.962
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:27:28.077 00:07:48.585
00:00:06.277
| 20 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:06:33.525 00:02:24.088
00:00:27.819
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:28:45.156 00:09:05.664
00:01:17.079
| 21 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:06:59.040 00:02:49.603
00:00:25.515
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:32:59.206 00:13:19.714
00:04:14.050
| 22 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:07:54.050 00:03:44.613
00:00:55.010
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:34:57.928 00:15:18.436
00:01:58.722



RZ 7 (Běžecká 1 - 600 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:04.885 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:22:44.607 -
-
| 2 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:03:05.115 00:00:00.230
00:00:00.230
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:22:52.351 00:00:07.744
00:00:07.744
| 3 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:03:08.146 00:00:03.261
00:00:03.031
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:23:31.753 00:00:47.146
00:00:39.402
| 4 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:03:13.657 00:00:08.772
00:00:05.511
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:23:38.908 00:00:54.301
00:00:07.155
| 5 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:03:13.811 00:00:08.926
00:00:00.154
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:23:39.023 00:00:54.416
00:00:00.115
| 6 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:03:15.983 00:00:11.098
00:00:02.172
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:24:31.524 00:01:46.917
00:00:52.501
| 7 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:03:23.167 00:00:18.282
00:00:07.184
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:24:39.817 00:01:55.210
00:00:08.293
| 8 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:28.505 00:00:23.620
00:00:05.338
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:24:41.172 00:01:56.565
00:00:01.355
| 9 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:03:28.719 00:00:23.834
00:00:00.214
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:26:23.634 00:03:39.027
00:01:42.462
| 10 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:03:32.266 00:00:27.381
00:00:03.547
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:26:45.663 00:04:01.056
00:00:22.029
| 11 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:03:35.239 00:00:30.354
00:00:02.973
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:26:56.854 00:04:12.247
00:00:11.191
| 12 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:03:38.133 00:00:33.248
00:00:02.894
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:27:04.358 00:04:19.751
00:00:07.504
| 13 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:03:40.914 00:00:36.029
00:00:02.781
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:27:51.341 00:05:06.734
00:00:46.983
| 14 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:04:04.722 00:00:59.837
00:00:23.808
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:29:55.445 00:07:10.838
00:02:04.104
| 15 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:04:10.292 00:01:05.407
00:00:05.570
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:30:10.812 00:07:26.205
00:00:15.367
| 16 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:04:10.568 00:01:05.683
00:00:00.276
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:30:27.419 00:07:42.812
00:00:16.607
| 17 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:12.038 00:01:07.153
00:00:01.470
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:31:32.092 00:08:47.485
00:01:04.673
| 18 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:04:15.888 00:01:11.003
00:00:03.850
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:31:34.277 00:08:49.670
00:00:02.185
| 19 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:04:30.469 00:01:25.584
00:00:14.581
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:31:38.645 00:08:54.038
00:00:04.368
| 20 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:04:49.629 00:01:44.744
00:00:19.160
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:33:34.785 00:10:50.178
00:01:56.140
| 21 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:04:59.914 00:01:55.029
00:00:10.285
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:38:09.173 00:15:24.566
00:04:34.388
| 22 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:05:09.967 00:02:05.082
00:00:10.053
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:39:57.842 00:17:13.235
00:01:48.669



RZ 8 (Běžecká 2 - 600 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:03:02.563 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:25:47.170 -
-
| 2 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:13.115 00:00:10.552
00:00:10.552
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:26:05.466 00:00:18.296
00:00:18.296
| 3 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:03:14.165 00:00:11.602
00:00:01.050
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:26:46.816 00:00:59.646
00:00:41.350
| 4 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:03:15.063 00:00:12.500
00:00:00.898
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:26:57.662 00:01:10.492
00:00:10.846
| 5 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:03:18.754 00:00:16.191
00:00:03.691
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:26:58.552 00:01:11.382
00:00:00.890
| 6 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:03:19.529 00:00:16.966
00:00:00.775
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:27:53.982 00:02:06.812
00:00:55.430
| 7 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:03:19.718 00:00:17.155
00:00:00.189
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:27:55.893 00:02:08.723
00:00:01.911
| 8 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:03:24.369 00:00:21.806
00:00:04.651
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:28:00.890 00:02:13.720
00:00:04.997
| 9 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:03:26.621 00:00:24.058
00:00:02.252
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:30:12.284 00:04:25.114
00:02:11.394
| 10 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:03:35.009 00:00:32.446
00:00:08.388
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:30:16.075 00:04:28.905
00:00:03.791
| 11 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:03:39.505 00:00:36.942
00:00:04.496
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:30:36.359 00:04:49.189
00:00:20.284
| 12 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:03:52.441 00:00:49.878
00:00:12.936
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:30:39.367 00:04:52.197
00:00:03.008
| 13 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:04.458 00:01:01.895
00:00:12.017
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:32:13.985 00:06:26.815
00:01:34.618
| 14 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:04:04.716 00:01:02.153
00:00:00.258
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:33:59.903 00:08:12.733
00:01:45.918
| 15 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:04:08.643 00:01:06.080
00:00:03.927
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:34:15.528 00:08:28.358
00:00:15.625
| 16 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:04:16.446 00:01:13.883
00:00:07.803
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:34:47.148 00:08:59.978
00:00:31.620
| 17 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:04:19.729 00:01:17.166
00:00:03.283
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:35:40.735 00:09:53.565
00:00:53.587
| 18 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:04:22.644 00:01:20.081
00:00:02.915
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:35:55.091 00:10:07.921
00:00:14.356
| 19 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:04:23.726 00:01:21.163
00:00:01.082
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:35:58.003 00:10:10.833
00:00:02.912
| 20 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:04:28.511 00:01:25.948
00:00:04.785
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:38:03.296 00:12:16.126
00:02:05.293
| 21 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:05:25.860 00:02:23.297
00:00:57.349
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:43:35.033 00:17:47.863
00:05:31.737
| 22 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:08:08.790 00:05:06.227
00:02:42.930
VP | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:48:06.632 00:22:19.462
00:04:31.599



RZ 9 (Branka 1 - 400 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:04:09.336 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:29:56.506 -
-
| 2 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:04:20.658 00:00:11.322
00:00:11.322
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:30:26.904 00:00:30.398
00:00:30.398
| 3 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:21.438 00:00:12.102
00:00:00.780
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:31:15.919 00:01:19.413
00:00:49.015
| 4 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:04:28.524 00:00:19.188
00:00:07.086
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:31:18.320 00:01:21.814
00:00:02.401
| 5 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:04:28.894 00:00:19.558
00:00:00.370
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:31:27.446 00:01:30.940
00:00:09.126
| 6 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:04:29.103 00:00:19.767
00:00:00.209
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:32:22.506 00:02:26.000
00:00:55.060
| 7 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:04:35.465 00:00:26.129
00:00:06.362
- | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:32:32.215 00:02:35.709
00:00:09.709
| 8 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:04:35.829 00:00:26.493
00:00:00.364
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:32:43.076 00:02:46.570
00:00:10.861
| 9 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:36.322 00:00:26.986
00:00:00.493
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:34:48.113 00:04:51.607
00:02:05.037
| 10 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:04:42.186 00:00:32.850
00:00:05.864
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:35:08.291 00:05:11.785
00:00:20.178
| 11 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:04:50.988 00:00:41.652
00:00:08.802
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:35:33.882 00:05:37.376
00:00:25.591
| 12 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:04:52.216 00:00:42.880
00:00:01.228
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:35:50.419 00:05:53.913
00:00:16.537
| 13 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:04:57.523 00:00:48.187
00:00:05.307
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:37:04.973 00:07:08.467
00:01:14.554
| 14 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:05:11.052 00:01:01.716
00:00:13.529
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:38:50.993 00:08:54.487
00:01:46.020
| 15 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:05:18.063 00:01:08.727
00:00:07.011
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:39:34.188 00:09:37.682
00:00:43.195
| 16 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:05:26.180 00:01:16.844
00:00:08.117
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:40:13.328 00:10:16.822
00:00:39.140
| 17 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:05:34.285 00:01:24.949
00:00:08.105
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:41:13.154 00:11:16.648
00:00:59.826
| 18 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:05:37.987 00:01:28.651
00:00:03.702
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:41:18.722 00:11:22.216
00:00:05.568
| 19 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:05:46.183 00:01:36.847
00:00:08.196
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:41:44.186 00:11:47.680
00:00:25.464
| 20 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:06:23.975 00:02:14.639
00:00:37.792
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:44:27.271 00:14:30.765
00:02:43.085
| 21 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:06:32.862 00:02:23.526
00:00:08.887
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:50:47.297 00:20:50.791
00:06:20.026
| 22 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:07:12.264 00:03:02.928
00:00:39.402
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:54:39.494 00:24:42.988
00:03:52.197



RZ 10 (Branky 2 - 400 metrů)


# Jezdec
Tým PK | RT
Čas v RZ Na prvního
Na předchozího
Pen # Jezdec
Tým PK | RT
Celkový čas Na prvního
Na předchozího
| 1 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:04:09.533 -
-
- | 125 KNESPL Martin
jednotlivec
00:34:06.039 -
-
| 2 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:10.562 00:00:01.029
00:00:01.029
- | 3 KESSL Jiří
Rudá Záře | Rudá Záře
00:34:37.466 00:00:31.427
00:00:31.427
| 3 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:04:18.080 00:00:08.547
00:00:07.518
- | 2 MARTAN Pavel
Uhlák | Uhlák
00:35:33.999 00:01:27.960
00:00:56.533
| 4 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:04:21.241 00:00:11.708
00:00:03.161
- | 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:35:46.731 00:01:40.692
00:00:12.732
| 5 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:04:23.803 00:00:14.270
00:00:02.562
- | 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:35:52.268 00:01:46.229
00:00:05.537
| 6 4 KUNÍK Stanislav
jednotlivec
00:04:24.822 00:00:15.289
00:00:01.019
- | 10 MARTAN Šimon
CiruS | CiruS
00:36:43.747 00:02:37.708
00:00:51.479
| 7 124 ŠUŠKA Martin
jednotlivec
00:04:28.411 00:00:18.878
00:00:03.589
10 | 7 KESSL Jakub
Rudá Záře | Rudá Záře
00:36:56.018 00:02:49.979
00:00:12.271
| 8 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:04:29.819 00:00:20.286
00:00:01.408
- | 123 ELSTNER Marek
jednotlivec
00:37:12.895 00:03:06.856
00:00:16.877
| 9 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:04:32.521 00:00:22.988
00:00:02.702
- | 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:39:26.623 00:05:20.584
00:02:13.728
| 10 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:04:35.734 00:00:26.201
00:00:03.213
- | 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:39:48.235 00:05:42.196
00:00:21.612
| 11 121 ZEDNÍČEK Karel
jednotlivec
00:04:38.510 00:00:28.977
00:00:02.776
- | 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:40:31.411 00:06:25.372
00:00:43.176
| 12 122 OROLÍN Lukáš
jednotlivec
00:04:39.944 00:00:30.411
00:00:01.434
- | 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:41:15.013 00:07:08.974
00:00:43.602
| 13 36 TANCIBUDEK Ondřej
jednotlivec
00:04:57.529 00:00:47.996
00:00:17.585
- | 8 HORÁČEK Filip
dRiFťáci (PK)
00:41:40.707 00:07:34.668
00:00:25.694
| 14 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:05:21.482 00:01:11.949
00:00:23.953
- | 6 MÁCA Richard
dRiFťáci (PK)
00:43:23.514 00:09:17.475
00:01:42.807
| 15 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:05:23.559 00:01:14.026
00:00:02.077
- | 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:45:13.934 00:11:07.895
00:01:50.420
| 16 114 KNESPL Stanislav
jednotlivec
00:05:24.594 00:01:15.061
00:00:01.035
- | 37 HONČL Honza
Hončlíci (RT)
00:45:34.810 00:11:28.771
00:00:20.876
| 17 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:05:33.589 00:01:24.056
00:00:08.995
- | 39 MAŠKOVÁ Monika
jednotlivec
00:46:36.713 00:12:30.674
00:01:01.903
| 18 32 KESSLOVÁ Klárka
Rudá Záře | Rudá Záře
00:05:39.746 00:01:30.213
00:00:06.157
- | 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:47:01.112 00:12:55.073
00:00:24.399
| 19 111 POKORNÝ Tomáš
jednotlivec
00:05:42.390 00:01:32.857
00:00:02.644
- | 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:47:27.540 00:13:21.501
00:00:26.428
| 20 30 GAJDOŠÍK Martin
jednotlivec
00:05:43.354 00:01:33.821
00:00:00.964
- | 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:50:11.270 00:16:05.231
00:02:43.730
| 21 38 HONČL Aleš
Hončlíci (RT)
00:05:43.999 00:01:34.466
00:00:00.645
- | 12 MARTAN Štěpán
Uhlák | Uhlák
00:56:20.886 00:22:14.847
00:06:09.616
| 22 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
00:07:50.872 00:03:41.339
00:02:06.873
- | 112 POKORNÝ Petr
jednotlivec
01:02:30.366 00:28:24.327
00:06:09.480