cup.cirus.cz

Detaily závodu

Pražská rally


Registrace do závodu již není možná!

Výsledky závodu

Datum: 26.3.2022

Místo: Praha - Petrovice (GPS:50.0347789N, 14.5576178E)


Report:


Tak a je to, je za námi! První závod letošního ročníku Safari cupu a Cirus cupu se uskutečnil v Praze u základní školy v Petrovicích. Na závodníky čekala převážně asfaltová trať s trochou umělé travičky. Počasí nám přálo, kovidová krize za námi, a tak se na startu závodu sešla početná parta téměř padesáti závodníků. Opět zafungoval oblíbený autobus a s ním spojená společná cesta z Východních čech do Prahy.

Vítězem závodu se stal Ondra Šimůnek a to stylem start - cíl. Za ním se to celkem mlelo, nakonec na druhém místě umístil Adam Brentner, který až v poslední RZ-tě odsunul na třetí místo Pavla Krčmáře. V jedotlivých kategoriích zvítězili: Richard Nitsche - 2WD (rekordní účast 8-mi borců), Jakub Kessl - děti (celkově 11-té místo ve 12-ti letech), Ondra Šimůnek - elite, Pvel Krčmář - veteráni a Pítrs Musal - důchodci (kategorie "D"). V týmech vyhrál díky prvnímu a třetímu jezdci v celkovém pořadí tým Kobra z Hostinného. Kompletní výsledky jsou k dispozici na stránkách Cirusu i Safari.

Závod se odjel v pohodové atmosféře, doufejme že nám to takhle bude fungovat i po zbytek sezóny. Nezbývá než věřit že v této podivné době, vše se v dobré obrátí.

P.

Fotky a videa: