cup.cirus.cz

Detaily závodu

Petrovická jízda


Registrace do závodu již není možná!

Datum: 12.6.2016

Místo: Praha-Petrovice (GPS:50.0347789N, 14.5576178E)


Report:

Čtvrtým závodem se časový harmonogram letošního ročníku přehoupl do druhé poloviny. Závod se odehrál v osvědčené lokalitě a to v areálu Základní školy Praha Petrovice. V rámci závodu jsme si vyzkoušeli všechny povrchy které areál nabízí a to asfalt, antuku a umělou trávu. Naštěstí nám počasí přálo a tak se podařilo odjet všech devět naplánovaných RZ-et.

Závodu se z důvodu časové kolize s jiným závodem zúčastnilo pouze dvanáct jezdců, do cíle se jich pak dostalo pouze jedenáct, protože Petra Jandu zastavila zlomená těhlice. Ale teď k těm nejlepším, opět nám všem ujel "Peťák" Pavlát, který je stále při chuti. Na druhém místě se zaslouženě umístil Pavel Bartoň, kterému jeho auto funguje čím dál tím lépe. Na třetím místě dojel Pavel Martan, který bohužel přišel o největší konkurenta, protože Šimon Martan dojel neplánovaně v kategorii dvoukolek (která bude vyhlášena až příští rok). Z dalších závodníků je třeba pochválit hlavně všechny děti, které celý závod dojely, ačkoli to nebylo vůbec jednoduché a poslední RZ-eta byla pekelně dlouhá.

Závod nakonec dopadl výborně, časomíra krásně fungovala, tratě byly příjemné a v úzkém kolektivu vládla rodinná atmosféra.

Fotky a videa:

Od Pavla Martana
Od Patrika Zítka