cup.cirus.cz

Detaily závodu

Brandejská desítka


Registrace do závodu již není možná!

Výsledky závodu

Datum: 7.10.2018

Místo: Brandýs nad Labem (GPS:50.1904436N, 14.6529125E)


Report:

Poslední závod nás po roce zavedl do Brandýsa nad Labem. Tentokrát byly tratě nakreslené na obrovské asfaltové ploše vedle fotbalového hřiště. O občerstvení se starala obsluha místní restaurace, která však notně podcenila účast závodníků, a tak na celkem 23 startujících byly k dispozici tři řízky a pět smažáků (nebo naopak). Máme přislíbeno, že příští rok to bude lepší, nabízel dokonce guláš, nebo přírodní plátky. No, uvidíme za rok...

Do závodu se přihlásili tři elitní závodníci, kteří si nakonec rozdělili příčky nejvyšší. Nejvýše závod dokončil Michal Bouchner následován Petrem Pavlátem a Martinem Knesplem. Ostatní závodníci ale nehráli druhé housle, Obvzláště se blýskl Kubík Kessl, který dokázal výše jmenované občas i porazit. Škoda doteku s časomírou ve třetí RZ-tě.

Šampionát je pro letošek za námi, čeká nás další rok. Kalendář se zde objeví v průběhu ledna a v únoru nás čeká první závod v tělocvičnách školy v Petrovicích. Hezkou zimní přestávku, polaďte svoje modely a těšíme se na viděnou.

P.S.: Asi to nikoho nezajímá, ale hodinky mi ukázaly, že jsem nachodil 20 tis. kroků. Ahoj, Pavel

P.P.S.: Kdo jste fotil, pošlete mi prosím odkaz, ať ho můžu zpřístupnit i ostatním, Díky.

Fotky a videa:

Od Martina Valíka