cup.cirus.cz

Detaily závodu

Pepikova jízda


Registrace do závodu již není možná!

Výsledky závodu

Datum: 4.5.2019

Místo: Mečeříž (GPS:50.28765N, 14.74012E)


Report:

Pepikova jízda se odjela letos poprvé a určitě ne naposledy. Tratě byly pečlivě nachystány na fotbalovém hřišti v obci Mečeříž. Pepík je připravil skvěle a spolu s nimi i perfektní zázemí za jaké by se nestyděli ani na MČR. Celý závod uvedla a vyhlásila starostka obce, která tímto závodem otevřela tradici putovního poháru obce Mečeříž. Co se ale nezdařilo bylo počasí, které nám umožnilo odjet pouze pět RZ-et.

Hned první RZ-ta rozhodla celý závod. Byla dlouhá přes 1km a ti nejrychlejší jí zvládli odjet za 6 minut. Tím nejrychlejším v první RZ-tě a pak i v celém závodě byl hostující Tomáš Procházka. Za ním si prala trojice Jirka Kessl, Martin Knespl a Martin Zdobinský ze které tím bramborovým nakonec byl ten posledně jmenovaný. Kategorii dětí měl pevně v rukou Kuba Kessl, který se svým tátou oslavil podiový double, když Jirka ovládl kategorii Veteránů.

Zajímavá byla rovněž soutěž žen a dívek, kde se závodu účastnily tři krásky, které spolu svedly líté boje, ze kterých nakonec o pouhých 6 sekund vyšla vítězně Monika Tancibudková (dříve Mašková). Kategorii týmů vyhrála opět Rudá záře.

Závod to byl hezký, i když krátký. Za rok bude určitě líp. Putovní pohár je lákavým soustem pro všechny elitní jezdce.

Děkujeme obci Mečeříž a jejím obyvatelům za podporu a pomoc, díky.

Fotky a videa:

Od Andrey