cup.cirus.cz

Výsledky CiruS CUPu

Předchozí ročníky:

| 2016 | 2017 | 2018 |

Ročník 2019:

Jednotlivé závody

Parketové předjaří

Hlavní kategorie

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Mníšecké eRZety Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Kozojedy Brandejská desítka Σ  
| 1 3 MARTAN Šimon 33 - - - - - - 33  
| 2 8 VACEK Josef 31 - - - - - - 31  
| 3 6 TANCIBUDEK Ondřej 29 - - - - - - 29  
| 4 2 KUNÍK Stanislav 27 - - - - - - 27  
| 5 15 ZÍTKO Patrik 26 - - - - - - 26  
| 6 5 MÁCA Richard 25 - - - - - - 25  
| 7 16 HAVRÁNEK Michal 24 - - - - - - 24  
| 8 1 MARTAN Pavel 23 - - - - - - 23  
| 9 9 HORÁČEK Filip 22 - - - - - - 22  
| 10 4 KESSL Jiří 21 - - - - - - 21  
| 11 32 SABOLČÁK Matej 20 - - - - - - 20  
| 12 14 MAŠKOVÁ Monika 19 - - - - - - 19  
| 13 7 GAJDOŠÍK Martin 18 - - - - - - 18  
| 14 10 KESSL Jakub 17 - - - - - - 17  
| 15 27 VYHNALEK Viktor 16 - - - - - - 16  
| 16 13 MAŠEK Roman 15 - - - - - - 15  
| 17 31 VALÍK Jiří 14 - - - - - - 14  
| 18 19 KESSLOVÁ Klárka 13 - - - - - - 13  
| 19 25 VYHNALEK Petr 12 - - - - - - 12  
| 20 21 HAVRÁNEK Matyáš 11 - - - - - - 11  
| 21 11 MARTAN Štěpán 10 - - - - - - 10  
| 22 26 VYHNALEK Richard 9 - - - - - - 9  

DĚTI

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Mníšecké eRZety Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Kozojedy Brandejská desítka Σ  
| 1 3 MARTAN Šimon 10 - - - - - - 10  
| 2 10 KESSL Jakub 9 - - - - - - 9  
| 3 27 VYHNALEK Viktor 8 - - - - - - 8  
| 4 31 VALÍK Jiří 7 - - - - - - 7  
| 5 19 KESSLOVÁ Klárka 6 - - - - - - 6  
| 6 21 HAVRÁNEK Matyáš 5 - - - - - - 5  
| 7 11 MARTAN Štěpán 4 - - - - - - 4  
| 8 26 VYHNALEK Richard 3 - - - - - - 3  

DOSPĚLÍ

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Mníšecké eRZety Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Kozojedy Brandejská desítka Σ  
| 1 6 TANCIBUDEK Ondřej 10 - - - - - - 10  
| 2 15 ZÍTKO Patrik 9 - - - - - - 9  
| 3 16 HAVRÁNEK Michal 8 - - - - - - 8  
| 4 1 MARTAN Pavel 7 - - - - - - 7  
| 5 9 HORÁČEK Filip 6 - - - - - - 6  
| 6 32 SABOLČÁK Matej 5 - - - - - - 5  
| 7 14 MAŠKOVÁ Monika 4 - - - - - - 4  

VETERÁNI

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Mníšecké eRZety Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Kozojedy Brandejská desítka Σ  
| 1 8 VACEK Josef 10 - - - - - - 10  
| 2 2 KUNÍK Stanislav 9 - - - - - - 9  
| 3 5 MÁCA Richard 8 - - - - - - 8  
| 4 4 KESSL Jiří 7 - - - - - - 7  
| 5 7 GAJDOŠÍK Martin 6 - - - - - - 6  
| 6 13 MAŠEK Roman 5 - - - - - - 5  
| 7 25 VYHNALEK Petr 4 - - - - - - 4  

Týmy

    Tým Parketové předjaří Andělské peklo Mníšecké eRZety Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Kozojedy Brandejská desítka Σ  
| 1 CiruS 59 - - - - - - 59  
| 2 Závodní Lemry 48 - - - - - - 48  
| 3 dRiFťáci 47 - - - - - - 47  
| 4 Rudá Záře 38 - - - - - - 38  
| 5 Pusik Martini Racing Team 35 - - - - - - 35  
| 6 Uhlák 33 - - - - - - 33  
| 7 lanciamartini 31 - - - - - - 31  
| 8 V-team 28 - - - - - - 28