cup.cirus.cz

Výsledky CiruS CUPu

Předchozí ročníky:

| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Ročník 2020:

JEDNOTLIVÉ ZÁVODY

Parketové předjaří

HLAVNÍ KATEGORIE

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Březeňskej masakr Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Mníšecké eRZety Kozojedy Σ  
| 1 4 VACEK Josef 33 - - - - - - 33  
| 2 1 MLEJNEK Štěpán 31 - - - - - - 31  
| 3 19 VALÍK Jiří 29 - - - - - - 29  
| 4 9 MARTAN Šimon 27 - - - - - - 27  
| 5 6 MÁCA Richard 26 - - - - - - 26  
| 6 35 PROCHÁZKA Tom 25 - - - - - - 25  
| 7 13 PAVLÁT Petr 24 - - - - - - 24  
| 8 7 KUNÍK Stanislav 23 - - - - - - 23  
| 9 39 NOVOSÁD Radek 22 - - - - - - 22  
| 10 2 KESSL Jakub 21 - - - - - - 21  
| 11 3 KESSL Jiří 20 - - - - - - 20  
| 12 8 MARTAN Pavel 19 - - - - - - 19  
| 13 5 KRAJ Martin 18 - - - - - - 18  
| 14 12 ZDOBINSKÝ David 17 - - - - - - 17  
| 15 11 ZÍTKO Patrik 16 - - - - - - 16  
| 16 21 MAŠEK Roman 15 - - - - - - 15  
| 17 23 KESSLOVÁ Klárka 14 - - - - - - 14  
| 18 37 PAVLÁT Ayrton Alex 13 - - - - - - 13  
| 19 24 JÁKLOVÁ Andrea 12 - - - - - - 12  
| 20 28 VALÍK Martin 11 - - - - - - 11  

ŽENY/DÍVKY

    # Jezdkyně Parketové předjaří Andělské peklo Březeňskej masakr Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Mníšecké eRZety Kozojedy Σ  
| 1 23 KESSLOVÁ Klárka 10 - - - - - - 10  
| 2 24 JÁKLOVÁ Andrea 9 - - - - - - 9  

DĚTI

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Březeňskej masakr Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Mníšecké eRZety Kozojedy Σ  
| 1 2 KESSL Jakub 10 - - - - - - 10  
| 2 23 KESSLOVÁ Klárka 9 - - - - - - 9  
| 3 37 PAVLÁT Ayrton Alex 8 - - - - - - 8  

DOROSTENCI

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Březeňskej masakr Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Mníšecké eRZety Kozojedy Σ  
| 1 1 MLEJNEK Štěpán 10 - - - - - - 10  
| 2 19 VALÍK Jiří 9 - - - - - - 9  
| 3 9 MARTAN Šimon 8 - - - - - - 8  
| 4 39 NOVOSÁD Radek 7 - - - - - - 7  
| 5 5 KRAJ Martin 6 - - - - - - 6  
| 6 24 JÁKLOVÁ Andrea 5 - - - - - - 5  

DOSPĚLÍ

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Březeňskej masakr Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Mníšecké eRZety Kozojedy Σ  
| 1 4 VACEK Josef 10 - - - - - - 10  
| 2 35 PROCHÁZKA Tom 9 - - - - - - 9  
| 3 3 KESSL Jiří 8 - - - - - - 8  
| 4 8 MARTAN Pavel 7 - - - - - - 7  
| 5 12 ZDOBINSKÝ David 6 - - - - - - 6  
| 6 11 ZÍTKO Patrik 5 - - - - - - 5  

VETERÁNI

    # Jezdec Parketové předjaří Andělské peklo Březeňskej masakr Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Mníšecké eRZety Kozojedy Σ  
| 1 6 MÁCA Richard 10 - - - - - - 10  
| 2 13 PAVLÁT Petr 9 - - - - - - 9  
| 3 7 KUNÍK Stanislav 8 - - - - - - 8  
| 4 21 MAŠEK Roman 7 - - - - - - 7  
| 5 28 VALÍK Martin 6 - - - - - - 6  

TÝMY

    Tým Parketové předjaří Andělské peklo Březeňskej masakr Pepikova jízda MŠ Kosmonosy Mníšecké eRZety Kozojedy Σ  
| 1 lanciamartini 62 - - - - - - 62  
| 2 Vemenos team 53 - - - - - - 53  
| 3 dRiFtS 49 - - - - - - 49  
| 4 CiruS 43 - - - - - - 43  
| 5 Draci v akci 41 - - - - - - 41  
| 6 AyA racing 37 - - - - - - 37  
| 7 Matlák & Patlák RCČ 25 - - - - - - 25  
| 8 Uhlák 19 - - - - - - 19  
| 9 Závodní Lemry 15 - - - - - - 15